Služby

popis

Mezinárodní a vnitrostátní kamionová doprava

Provádíme přepravy plachtovými, kontejnerovými a sklápěcími soupravami. Přepravy sypkých materiálu ve většině případu po zemích západní Evropy (z 90% Německo), ale také po celém území České republiky. Všechny přepravy podléhají přesnému itineráři "Just in Time". Plachtové přepravy mají certifikát DIN EN 12642 CODE XL, Getränke ISO a sklápěčková přeprava podléhá režimu GMP B 4.1. a ISO 9001:2008 TŰV NORD. V současné době disponujeme 11 spičkově vybavenými plachtovými a sklápěcími soupravami. Náš vozový park se snažíme obměňovat každým rokem, aby jsme dosáhli co nejlepší efektivity hospodárnosti, kvality a omezili tlak na životni prostředí. 

Spedice

V roce 2007 jsme se začali specializovat také spediční činnosti. Máme smluvní dopravce, které pravidelně vytěžujeme. Pokud nepostačuje kapacita vlastních vozidel, zajišťujeme zprostředkování dopravy nákladů pro nepokryté objednávky přeprav. Toto je možné jen se souhlasem objednavatele. Přepravy jsou zadávány jen spolehlivým firmám (spolehlivost, pojištění nákladů, kvalitní vozový park) - dopravcům s vlastním vozovým parkem. Další zprostředkování třetí osobě je zakázáno.

Logistika a skladování

V současné době zajišťujeme logistické služby, na které máme vlastní skladovací prostory, které využíváme k překládce, nakládce a uskladnění vašich smluvních produktů. Jsme schopni zajistit uskladnění, vykládky, překládky a expedici vašich produktů tak, aby vše podléhalo časovým normám, které jsou pro tyto služby vyhrazeny. 

LKW servis

V rámci naší specializace na servis nákladních vozidel zajišťujeme nejrůznější opravy nákladních vozidel a servis přívěsů a návěsu. Opravy nákladních a užitkových vozidel provádíme jak u zahraničních, tak i tuzemských značek. Opravy nákladních vozidel zahrnují opravy brzdových systémů, mechanické práce, diagnostika vozidel a další. Součástí opravy nákladních a užitkových vozidel jsou také klempířské, lakýrnické práce a mechanické práce. 

Zemní práce

Provádíme veškeré zemni práce všech typu. Základy domu, terénní úpravy, výkopy kanalizace, vody, elektro, plynu, revitalizace staveb, inženýrské sítě. Cena je orientaci a záleží vždy na druhu a způsobu práce, která je vždy dohodnuta předem. U výkopových prací jsme schopni zajistit odvoz vykopané hlíny, suti a také dovoz štěrku, pisku, kačírku, hlíny, betonu atd. 

Prodej náhradních dílů

K naším servisním službám nabízíme také prodej náhradních dílů. Některé máme na našem skladě, jiné pak jsou na objednávku do 24h. Ceny jsou smluvní a u každého produktu se liší jejich výraznost.